23. – 28.06.2020 Balkán na pohodu (C2, K1, PRT)

Oblíbená a vyzkoušené destinace na balkánských řekách. 

Pojedeme do stejných míst na Balkáně, kam obvykle jezdíváme při podzimní pohodové akci, cíleně budeme jezdit obtížnosti WW II – III. Pojedeme na některé z krásných řek jako je Vrbasspodní UnaNeretva, Sana a další. Případně přidáme jiné řeky dle aktuálních vodních stavů a schopností účastníků.

V oblasti, do které jedeme bývá při podzimní akci málo vody. V první polovině roku se však dají očekávat vodní stavy o něco vyšší a tím i obtížnost o něco vyšší. Dny budou delší a počasí teplejší. Vody si proto více užijeme. Spát budeme v kempech nebo přírodních tábořištích.

Opět si každý večer necháme od místních šéfiků udělat večeři (obvykle pstruha, pečené zvíře na grilu nebo míchané maso v kotlíku) a snídaně si také zjednodušíme.

Cena akce: 3 900 Kč

Cena akce: 3 900 Kč
Doprava cca: 4 100 Kč

Spolu s přihláškou na akci je nutno složit platbu v plné výši ceny akce.
Do zaplacení (připsání platby na náš účet) bude přihláška považována pouze za předběžnou a nezávaznou.

Akce je vhodná pro kanoisty, kajakáře i packraftery.

Předpokládaný program akce:

Út – 18:30 odjezd z Prahy směr Bosna a Hercegovina.

St – So
– Program této akce je poměrně otevřený. Přizpůsobíme ho vodním stavů, počasí a chuti účastníků.
– Cestou tam a zpět splujeme některou z krásných řek jako je Vrbas, Neretva, Sana, spodní Una, … Případně přidáme další řeky dle aktuálních vodních stavů a schopností účastníků.
– Vše poskládáme tak, abychom si zkrátili přejezdy a proložili je splouváním krásných balkánských řek.

Ne – Návrat do Prahy v pozdních hodinách.

Program se bude měnit dle vodních stavů, počasí a chuti účastníků. Lokalitu známe, umíme v ní improvizovat.

Balkán na pohodu

Přihláška na akci

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kam jezdíme

 • Balkán

  Doslova vás učaruje neporušená příroda a přirozený způsob života místních obyvatel. Díky tomu a snadné dostupnosti patří Balkán k jedné z nejoblíbenějších vodáckých destinací.
  Pádlujeme v Řecku, Bosně, Chorvatsku, Černé Hoře, Albánii, Bulharsku ale i v dalších balkánských zemích.

 • Nepál

  Další z destinací, která se vám zaryje pod kůži. Život zde plyne úplně jiným tempem a příroda je prostě úchvatná. Řeky začínají jako malé potoky a po několika dnech pádlování se z nich stávají mohutné toky. Teprve v Nepálu důkladně prověříte své kajakářské schopnosti.

 • Ekvádor

  Co vás v lednu může potkat lepšího než pádlování v ekvádorské džungli? Teplo, pořádné peřeje a nádherná rovníková příroda. Věřte, je to úplně něco jiného než obleva a plýskanice na Kamenici. Ekvádor prostě musíte zkusit.

 • Ale i jinam

  Naše kontakty a znalosti ve zmíněných destinacích ale nekončí. Umíme se pohybovat v Grand Canyonu, Kanadě, V Rusku i na Aljašce. Všude kde je divoká příroda, tam jsme doma. Pojeďte s námi.

  Nejezdíme jen na kajacích. Více se dozvíte na webu Denali – Expedition team.