18. – 27.05.2018 Průzkum Kosova (K1)

Průzkumná akce do Kosova. Pojedeme na řeky na které cestovní kanceláře nejezdí a na kterých jsme zatím nebyli. To znamená, že pojedeme do neznáma a může nás překvapit cokoli.

Chystáme se na řeky o obtížnosti okolo WW II-IV, ale může to být méně i více. Akce je vhodná pro ty, co mají rádi přírodu a neprozkoumané oblasti. Pro ty, co mají zkušenosti z pobytu v neznámých terénech. A především pro ty, co se o sebe umí postarat a nezaváhají v krizových situacích. Počítejte s nevšedními zážitky a hromadou překvapení.

Cena akce: 6 100 Kč

Cena akce: 6 100 Kč
Záloha na dopravu: 4 600 Kč

Spolu s přihláškou na akci je nutno složit platbu v plné výši.
Do zaplacení (připsání platby na náš účet) bude přihláška považována pouze za předběžnou a nezávaznou.

Pro zkušené a samostatné kajakáře co se nezaleknou nečekaných situací.

Předpokládaný program akce:

 – 19:00 odjezd z Prahy směr Kosovo.

So – Cestu tam nebudeme absolvovat v jednom kuse. Využijeme znalosti prostředí a do programu zařadíme některou z již vyzkoušených řek.

Ne – Pá – Průzkumný program

So – Cestu zpět opět nebudeme absolvovat v jednom kuse a opět zařadíme některou známou řeku.

Ne – Krátký program cestou domů. Návrat do Prahy v pozdních hodinách.

Program se bude neustále měnit dle vodních stavů, počasí a chuti účastníků. Budeme děla to, co dobře umíme. Budeme improvizovat.

Přihláška na akci

Akce je přednostně určena pro členy Klubu Larse Heletága.

Akce je pro Klub Larse Heletága rezervována do 20.02.2018.
Již před tím je ale možné požádat o zařazení do seznamu zájemců o akci. Po určeném termínu budeme všechny zájemce informovat o možnosti účasti a počtu volných míst.

Kam jezdíme

 • Balkán

  Doslova vás učaruje neporušená příroda a přirozený způsob života místních obyvatel. Díky tomu a snadné dostupnosti patří Balkán k jedné z nejoblíbenějších vodáckých destinací.
  Pádlujeme v Řecku, Bosně, Chorvatsku, Černé Hoře, Albánii, Bulharsku ale i v dalších balkánských zemích.

 • Nepál

  Další z destinací, která se vám zaryje pod kůži. Život zde plyne úplně jiným tempem a příroda je prostě úchvatná. Řeky začínají jako malé potoky a po několika dnech pádlování se z nich stávají mohutné toky. Teprve v Nepálu důkladně prověříte své kajakářské schopnosti.

 • Ekvádor

  Co vás v lednu může potkat lepšího než pádlování v ekvádorské džungli? Teplo, pořádné peřeje a nádherná rovníková příroda. Věřte, je to úplně něco jiného než obleva a plýskanice na Kamenici. Ekvádor prostě musíte zkusit.

 • Ale i jinam

  Naše kontakty a znalosti ve zmíněných destinacích ale nekončí. Umíme se pohybovat v Grand Canyonu, Kanadě, V Rusku i na Aljašce. Všude kde je divoká příroda, tam jsme doma. Pojeďte s námi.

  Nejezdíme jen na kajacích. Více se dozvíte na webu Denali – Expedition team.