ZRUŠENO – 12. – 15.09.2019 Škola creeku vol. 2 (K1)

Každá ze školy creeku pořádané na Soče sklidila velký ohlas. Pro některé z vás to je ale stále málo a chtěli byste si zařádit víc.
A je to tady! Připravili jsme pro vás školu o vyšší obtížnosti. Účast na této akci ale není pro každého. Budeme se pohybovat na terénu WW III a místy i WW IV.

Akce bude komorní – je připravena pro 5 účastníků.

Cena akce: 4 750 Kč

Cena akce: 4 750 Kč
Doprava cca: 2 500 Kč

Spolu s přihláškou na akci je nutno složit platbu v plné výši ceny akce.
Do zaplacení (připsání platby na náš účet) bude přihláška považována pouze za předběžnou a nezávaznou.

Předpokládaný program akce:

Čt – 19:00 odjezd z Prahy směr Itálie.

– Škola na Passiriu.

So – Škola na Passiriu nebo skoky na Rio Mareta.

Ne – Vyrazíme směr Praha a cestou sjedeme něco zajímavého. Výběr dle vody a schopností účastníků. Návrat do Prahy v pozdních hodinách.

Program se nejspíše bude přizpůsobovat a měnit dle vodních stavů, počasí a chuti účastníků.

Přihláška na akci

Akce je zrušena.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kam jezdíme

 • Balkán

  Doslova vás učaruje neporušená příroda a přirozený způsob života místních obyvatel. Díky tomu a snadné dostupnosti patří Balkán k jedné z nejoblíbenějších vodáckých destinací.
  Pádlujeme v Řecku, Bosně, Chorvatsku, Černé Hoře, Albánii, Bulharsku ale i v dalších balkánských zemích.

 • Nepál

  Další z destinací, která se vám zaryje pod kůži. Život zde plyne úplně jiným tempem a příroda je prostě úchvatná. Řeky začínají jako malé potoky a po několika dnech pádlování se z nich stávají mohutné toky. Teprve v Nepálu důkladně prověříte své kajakářské schopnosti.

 • Ekvádor

  Co vás v lednu může potkat lepšího než pádlování v ekvádorské džungli? Teplo, pořádné peřeje a nádherná rovníková příroda. Věřte, je to úplně něco jiného než obleva a plýskanice na Kamenici. Ekvádor prostě musíte zkusit.

 • Ale i jinam

  Naše kontakty a znalosti ve zmíněných destinacích ale nekončí. Umíme se pohybovat v Grand Canyonu, Kanadě, V Rusku i na Aljašce. Všude kde je divoká příroda, tam jsme doma. Pojeďte s námi.

  Nejezdíme jen na kajacích. Více se dozvíte na webu Denali – Expedition team.