26.04. – 05.05.2019 Vzdálený Balkán (K1, PRT)

Akce do pomezí Srbska, Kosova a Černé Hory. Opět pojedeme na řeky na které se běžně s cestovní kanceláří nejezdí. Na některých jsme již byli a moc se nám líbily a na některých jsme zatím nebyli. To znamená, že částečně pojedeme do neznáma a může nás překvapit cokoli.

Chystáme se na řeky o obtížnosti okolo WW II-III, ale může to být méně i více. Prostě Gulliho trojčička nás určitě nemine. Vše záleží na aktuální místní situaci.

Akce je vhodná pro ty, co mají rádi přírodu, trochu průzkumu při akci a rádi využijí jarních stavů pro splutí toho nejlepšího. Počítejte s nevšedními zážitky a hromadou překvapení. Samostatnost na vodě je podmínkou.

Popis akce je zatím předběžný a konkrétní plán se připravuje.

Cena akce: 5 800 Kč

Cena akce: 5 800 Kč
Záloha na dopravu: 5 500 Kč

Spolu s přihláškou na akci je nutno složit platbu za akci v plné výši.
Do zaplacení (připsání platby na náš účet) bude přihláška považována pouze za předběžnou a nezávaznou.

Pro samostatné kajakáře a packrafťáky co se nezaleknou nečekaných situací.

Předpokládaný program akce:

 – 19:00 odjezd z Prahy.

So – So Přesnější program se připravuje.

Ne – Návrat do Prahy v pozdních hodinách.

Program se bude neustále měnit dle vodních stavů, počasí a chuti účastníků. Budeme dělat to, co dobře umíme. Budeme improvizovat.

Přihláška na akci

Kam jezdíme

 • Balkán

  Doslova vás učaruje neporušená příroda a přirozený způsob života místních obyvatel. Díky tomu a snadné dostupnosti patří Balkán k jedné z nejoblíbenějších vodáckých destinací.
  Pádlujeme v Řecku, Bosně, Chorvatsku, Černé Hoře, Albánii, Bulharsku ale i v dalších balkánských zemích.

 • Nepál

  Další z destinací, která se vám zaryje pod kůži. Život zde plyne úplně jiným tempem a příroda je prostě úchvatná. Řeky začínají jako malé potoky a po několika dnech pádlování se z nich stávají mohutné toky. Teprve v Nepálu důkladně prověříte své kajakářské schopnosti.

 • Ekvádor

  Co vás v lednu může potkat lepšího než pádlování v ekvádorské džungli? Teplo, pořádné peřeje a nádherná rovníková příroda. Věřte, je to úplně něco jiného než obleva a plýskanice na Kamenici. Ekvádor prostě musíte zkusit.

 • Ale i jinam

  Naše kontakty a znalosti ve zmíněných destinacích ale nekončí. Umíme se pohybovat v Grand Canyonu, Kanadě, V Rusku i na Aljašce. Všude kde je divoká příroda, tam jsme doma. Pojeďte s námi.

  Nejezdíme jen na kajacích. Více se dozvíte na webu Denali – Expedition team.