26.04. – 05.05.2019 Vzdálený Balkán (K1, PRT)

Akce do pomezí Srbska, Kosova a Černé Hory. Opět pojedeme na řeky na které se běžně s cestovní kanceláří nejezdí. Na některých jsme již byli a moc se nám líbily a na některých jsme zatím nebyli. To znamená, že částečně pojedeme do neznáma a může nás překvapit cokoli.

Chystáme se na řeky o obtížnosti okolo WW II-III, ale může to být méně i více. Prostě Gulliho trojčička nás určitě nemine. Vše záleží na aktuální místní situaci.

Akce je vhodná pro ty, co mají rádi přírodu, trochu průzkumu při akci a rádi využijí jarních stavů pro splutí toho nejlepšího. Počítejte s nevšedními zážitky a hromadou překvapení. Samostatnost na vodě je podmínkou.

Popis akce je zatím předběžný a konkrétní plán se připravuje.

Cena akce: 5 800 Kč

Cena akce: 5 800 Kč
Záloha na dopravu: 5 500 Kč

Spolu s přihláškou na akci je nutno složit platbu za akci v plné výši.
Do zaplacení (připsání platby na náš účet) bude přihláška považována pouze za předběžnou a nezávaznou.

Pro samostatné kajakáře a packrafťáky co se nezaleknou nečekaných situací.

Předpokládaný program akce:

 – 19:00 odjezd z Prahy.

So – So Přesnější program se připravuje.

Ne – Návrat do Prahy v pozdních hodinách.

Program se bude neustále měnit dle vodních stavů, počasí a chuti účastníků. Budeme dělat to, co dobře umíme. Budeme improvizovat.

Přihláška na akci

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kam jezdíme

 • Balkán

  Doslova vás učaruje neporušená příroda a přirozený způsob života místních obyvatel. Díky tomu a snadné dostupnosti patří Balkán k jedné z nejoblíbenějších vodáckých destinací.
  Pádlujeme v Řecku, Bosně, Chorvatsku, Černé Hoře, Albánii, Bulharsku ale i v dalších balkánských zemích.

 • Nepál

  Další z destinací, která se vám zaryje pod kůži. Život zde plyne úplně jiným tempem a příroda je prostě úchvatná. Řeky začínají jako malé potoky a po několika dnech pádlování se z nich stávají mohutné toky. Teprve v Nepálu důkladně prověříte své kajakářské schopnosti.

 • Ekvádor

  Co vás v lednu může potkat lepšího než pádlování v ekvádorské džungli? Teplo, pořádné peřeje a nádherná rovníková příroda. Věřte, je to úplně něco jiného než obleva a plýskanice na Kamenici. Ekvádor prostě musíte zkusit.

 • Ale i jinam

  Naše kontakty a znalosti ve zmíněných destinacích ale nekončí. Umíme se pohybovat v Grand Canyonu, Kanadě, V Rusku i na Aljašce. Všude kde je divoká příroda, tam jsme doma. Pojeďte s námi.

  Nejezdíme jen na kajacích. Více se dozvíte na webu Denali – Expedition team.